E32D800HPS103MC67M
CAP ALUM 10000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HPS103MC67M
E32D800HPS103MC67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D800HPS103MC67M, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminallı radyal kutulu paketlemede sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 17 mΩ ESR değeri ile düşük impedans sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 11.4128 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı 10.19 A @ 120 Hz'dir. Kapasitans toleransı ±20% olarak belirtilmiştir. Ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüdür.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.4128 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V