E32D800HPN683MED0U
CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HPN683MED0U
E32D800HPN683MED0U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D800HPN683MED0U, 68000 µF kapasitansı ile ön tanımlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ve ±20% toleransta çalışan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 6.4mOhm olup, düşük empedans gerektiren uygulamalarda tercih edilir. Screw terminal bağlantı ile chassis mount yapılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garanti eder. 50 kHz'de 37.5A, 120Hz'de 33.51A ripple akım kapasitesine sahip olması onu güç kaynakları, UPS sistemleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygun kılar.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.5312 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 33.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V