E32D800HPN683MDD0M
CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HPN683MDD0M
E32D800HPN683MDD0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800HPN683MDD0M, 68000 µF kapasitansı ve 80V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminals ile bağlantı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında stabil performans sunar ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans alanında çalışır. Kutup (polar) kondansatör olarak genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel donanımlar gibi alanlarda kullanıldığından, ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V