E32D800HPN473MEA5U
CAP ALUM 47000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HPN473MEA5U
E32D800HPN473MEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800HPN473MEA5U, 47000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Chassis montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 7.7mOhm, 50kHz'de 30.744A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve endüstriyel sistemlerde genel amaçlı kullanım için uygun bir komponendir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.744 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V