E32D800HPN473MEA5M
CAP ALUM 47000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HPN473MEA5M
E32D800HPN473MEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800HPN473MEA5M, 47000µF kapasitansa ve 80V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı güç kaynağı ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 7.7mOhm ESR @ 120Hz ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirtilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 120Hz'de 27.45A ve 50kHz'de 30.744A ripple akımı taşıyabilmektedir. Ürün durumu kullanımdan kaldırılmış olmakla birlikte, emniyet kritik olmayan eski sistemlerin bakım ve onarımlarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.744 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V