E32D800HPN223MCA5M
CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HPN223MCA5M
E32D800HPN223MCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800HPN223MCA5M, 22000µF kapasitansı ve 80V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalara yönelik alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda sunulan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 9.9mOhm'dur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 50kHz'de 20.5632A ve 120Hz'de 18.36A ripple current yeteneğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5632 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V