E32D800HLS682MA79U
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HLS682MA79U
E32D800HLS682MA79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800HLS682MA79U, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltajda çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Radial spiral kasa tasarımı ve vida terminalleri ile chassis montaj için uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 23mOhm ESR değeri ile düşük kayıp özelliği gösterir. 2000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% toleransla sunulan bu kondansatör, 120Hz'de 8.67A ve 50kHz'de 10.58A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.5774 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V