E32D800HLN682MA79U
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D800HLN682MA79U
E32D800HLN682MA79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D800HLN682MA79U, 6800 µF kapasitansı ve 80V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 23mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygun olup, 50kHz'de 10.58A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile hassas uygulamalar dışında geniş endüstriyel kullanım alanlarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.5774 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V