E32D630MLN473MCB7M
CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630MLN473MCB7M
E32D630MLN473MCB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630MLN473MCB7M, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent, vida terminallı şasi montajı için tasarlanmıştır. 6.9mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 50 kHz'de 25.76A, 120 Hz'de 23A ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.76 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V