E32D630LPN682MA54U
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D630LPN682MA54U
E32D630LPN682MA54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630LPN682MA54U, 6800µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli kasa tasarımı ile şasi montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. Düşük ESR değeri (33.8mOhm @ 120Hz) ile ripple akımı yönetimi ve güç kaynakları, filtreler ve yedekleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ve yüksek ripple akım kapasitesi özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1496 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V