E32D630LGN683MDA5U
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630LGN683MDA5U
E32D630LGN683MDA5U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D630LGN683MDA5U, 68000µF kapasitansı ve 63V rated gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi kasa ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 120Hz'de 6.9mOhm ESR değeri ve 50kHz'de 33.42A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.4208 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V