E32D630HPN823MDB7U
CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HPN823MDB7U
E32D630HPN823MDB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HPN823MDB7U, 82000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi vida terminalli radyal kutulu paketlemede sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 6.2mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 120Hz'de 29.93A ve 50kHz'de 33.5216A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupluluğun sağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.5216 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V