E32D630HPN563MCD0M
CAP ALUM 56000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HPN563MCD0M
E32D630HPN563MCD0M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D630HPN563MCD0M, 56000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışır ve ±20% tolerans değerine sahiptir. Screw terminal bağlantılı chassis mount tasarımı sayesinde endüstriyel uygulamalarda kullanılan güç kaynağı devrelerinde, filtreleme ve enerji depolama görevlerini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 6.2mOhm ESR değeri ile düşük direnç özellikleri sunmaktadır. Ripple current kabiliyeti 120Hz'de 26.34A, 50kHz'de ise 29.5008A olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır ancak komponentin üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 56000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.5008 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V