E32D630HPN393MC92U
CAP ALUM 39000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HPN393MC92U
E32D630HPN393MC92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HPN393MC92U, 39000 µF kapasitansa ve 63V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj tipi vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 9.1mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarıma sahiptir. 120Hz'de 20.62A ve 50kHz'de 23.0944A ripple akımını tolere edebilir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.0944 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V