E32D630HPN223MAB7U
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HPN223MAB7U
E32D630HPN223MAB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HPN223MAB7U, 22000 µF kapasitanslı, 63V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 12.3mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 50 kHz'de 17.15A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.1532 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V