E32D630HPN103MA67M
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HPN103MA67M
E32D630HPN103MA67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HPN103MA67M, 10000µF kapasitansı ve 63V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminalli kasa tipi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 23.9mOhm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 7.36A ve 50kHz'de 8.9792A ripple akım kapasitesine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.9792 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V