E32D630HLS333QD79U
CAP ALUM 33000UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HLS333QD79U
E32D630HLS333QD79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HLS333QD79U, 33000 µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, şruvallı terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bu kondansatör, toleransı -10%, +30% aralığındadır. Kutup yapısı nedeniyle polaritesi gözlenerek bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V