E32D630HLS333QD79M
CAP ALUM 33000UF 63V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D630HLS333QD79M
E32D630HLS333QD79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HLS333QD79M, 33000 µF kapasitans ve 63V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audiovisüel cihazlar ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Polar yapısı nedanya doğru yönlendirilmesi gerekir. Radial, can tipi kutusunda sunulan bu komponetin -10% / +30% toleransı bulunmaktadır. Parça şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V