E32D630HLN683MDA5M
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630HLN683MDA5M
E32D630HLN683MDA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630HLN683MDA5M, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ESR değeri 120Hz'de 6.9mOhm olarak belirtilmiştir. Yüksek ripple akım kapasitesi ile 50kHz'de 33.42A, 120Hz'de 29.84A destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Komponentin üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.4208 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.84 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V