E32D630CSN823ME92M
CAP ALUM 82000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630CSN823ME92M
E32D630CSN823ME92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630CSN823ME92M, 82000 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarında kullanılan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arasında) çalışabilir. 8.9 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özellikleri vardır. Yüksek ripple current toleransı (29.71 A @ 120 Hz) sayesinde güç kaynakları, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile imalat edilen bu bileşen, 2000 saat 105°C ömür değerine sahiptir. Şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 82000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.2752 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V