E32D630CSN683MEA5Q
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D630CSN683MEA5Q
E32D630CSN683MEA5Q Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D630CSN683MEA5Q, 68000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanan bu komponentin çalışma sıcaklığı -40°C ile 105°C arasında değişmektedir. Chassis mount tipi vida terminalleri ile montajlanır. 2000 saat 105°C ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapıya sahip olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır. Radial, şamatör tipi metal kasa ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V