E32D501HLN182MCD0U
CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D501HLN182MCD0U
E32D501HLN182MCD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D501HLN182MCD0U, 1800 µF kapasitansına ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount edilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, 2000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında stabil performans gösterir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer genel elektrik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V