E32D500MLN153MA67U
CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D500MLN153MA67U
E32D500MLN153MA67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500MLN153MA67U, 15000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolamada kullanılır. Screw terminal montajı ile chassis'e sabitlenebilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sunmuştur. 21.3mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile kompakt güç uygulamaları için uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.0912 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V