E32D500LPN153MA67U
CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500LPN153MA67U
E32D500LPN153MA67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500LPN153MA67U, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecelendirmesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle sunulan kondansatör, düşük ESR değeri (21.3mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (10.09A @ 50kHz) ile endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda kullanım için uygundur. ±20% tolerans aralığında sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.0912 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V