E32D500HPN683VD79U
CAP ALUM 68000UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN683VD79U
E32D500HPN683VD79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN683VD79U, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 9.4mOhm olup, yüksek ripple akımı uygulamaları destekler. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radyal kasa tipi tasarımı endüstriyel ve güç uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan komponentin 105°C'de ömrü 2000 saattir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve enerjisi depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.496 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.55 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +20%
Voltage - Rated 50 V