E32D500HPN562MA41U
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN562MA41U
E32D500HPN562MA41U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN562MA41U, 5600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı ile chassis mount montajı sağlayan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 2000 saat ömür tahmini 105°C'de belirtilmiştir. Düşük ESR değeri (52.2mOhm @ 120Hz) ve ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. 50 kHz'de 6.3392 A ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 52.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3392 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V