E32D500HPN393MAE3M
CAP ALUM 39000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN393MAE3M
E32D500HPN393MAE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN393MAE3M, 39000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminallerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen cihaz, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisi sunar. 9.7mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 50kHz'de sırasıyla 20.56A ile 23.03A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, yüksek kapasitans değeri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.0272 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V