E32D500HPN223MA92M
CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN223MA92M
E32D500HPN223MA92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN223MA92M, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu komponen, radial kurup vida terminal bağlantısı (screw terminals) ile chassis mount montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygundir. 15.1 mOhm ESR değeri ile 120 Hz frekansında düşük seri direnci sayesinde, 12.58 A'ye kadar 120 Hz'de ve 14.0896 A'ye kadar 50 kHz'de ripple akımını barındırabilir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Komponen güncel katalogda bulunmamakta olup, retro-fit ve eski sistem onarımlarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.0896 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V