E32D500HPN154MEA5U
CAP ALUM 150000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN154MEA5U
E32D500HPN154MEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN154MEA5U, 150000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışan bu komponent, ±20% tolerans ile karakterize edilmiştir. Chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 7.8mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarıma sahiptir. 50 kHz'de 40.57A, 120 Hz'de 36.22A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, enerji kaynakları, güç elektronikleri ve filtreleme devreleri gibi çeşitli elektrik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.5664 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V