E32D500HPN142UA54M
CAP ALUM 1400UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN142UA54M
E32D500HPN142UA54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN142UA54M, 1400 µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog elektrik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedecesinin doğru kutuplandırılması gereklidir. -10%, +75% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V