E32D500HPN103MA54M
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HPN103MA54M
E32D500HPN103MA54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HPN103MA54M, 10000 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'ı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömrü ile 105°C'de tasarlanmıştır. 30.3mOhm ESR değeri ve 8.12A @ 50kHz ripple current kapasitesi genel amaçlı güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yerini almıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.12 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V