E32D500HLS223MC79M
CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HLS223MC79M
E32D500HLS223MC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HLS223MC79M, 22000 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli şasi montaj tipi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile değerlendirilir ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür ömrüne sahiptir. Radial, kutulu tasarımı kompakt kurulumlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V