E32D500HLN273MAA5M
CAP ALUM 27000UF 20% 50V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D500HLN273MAA5M
E32D500HLN273MAA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HLN273MAA5M, 27000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ESR değeri 120Hz'de 12.9mOhm olup, 120Hz'de 15.23A ve 50kHz'de 17.0576A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. Kontrol devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.0576 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V