E32D500HLN183MA79M
CAP ALUM 18000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HLN183MA79M
E32D500HLN183MA79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D500HLN183MA79M, 18000µF kapasitansyona sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminallı kasa tipi ile chassis montajı için tasarlanmıştır. 50V nominal voltajda çalışan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 17.9mOhm, ±20% tolerans ve 10.92A (120Hz) ile 12.2304A (50kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasitans gerektiren analog elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.2304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V