E32D500HLN154MEA5M
CAP ALUM 150000UF 20% 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D500HLN154MEA5M
E32D500HLN154MEA5M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D500HLN154MEA5M, 150000 µF kapasitansiyye sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleranstır. Chassis mount tipi vida terminali ile bağlantı sağlar. ESR değeri 120Hz'de 7.8mOhm olup, 50kHz'de ripple akımı 40.57A, 120Hz'de ise 36.22A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaya uygundur. Ürün şu anda üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 150000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.5664 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V