E32D451LPN901TEE3M
CAP ALUM 900UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D451LPN901TEE3M
E32D451LPN901TEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D451LPN901TEE3M, 900 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli kasa tipinde sunulan bu bileşen, şasi montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -10%, +50% tolerans değerleri ile belirtilmiştir. Cihazın artık üretilmediği (obsolete) göz önünde bulundurulmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V