E32D451HPN142TDD0U
CAP ALUM 1400UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D451HPN142TDD0U
E32D451HPN142TDD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D451HPN142TDD0U, 1400 µF kapasitansa ve 450V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile donatılmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında filtre ve depolama elemanı olarak kullanılır. ±10%/-50% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V