E32D451HPN102TEA5U
CAP ALUM 1000UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D451HPN102TEA5U
E32D451HPN102TEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D451HPN102TEA5U, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Şasi montajı için vida terminallerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, silindir (can) şeklinde paket tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±10%/-50% tolerans değerlerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V