E32D451HLS471MC79U
CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D451HLS471MC79U
E32D451HLS471MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D451HLS471MC79U, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V DC dereceli voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli (screw terminals) şasi montajı ile sağlam mekanik bağlantı sağlar. 105°C'de 2000 saatlik çalışma ömrü ile güvenilir performans sunar. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve polar yapısı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V