E32D401MLN181MA41U
CAP ALUM 180UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401MLN181MA41U
E32D401MLN181MA41U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401MLN181MA41U, 180 µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal (vida bağlantı) ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 806 mOhm ESR değeri, 120 Hz'de 1.43 A ve 50 kHz'de 2.1736 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, indüstriyel elektronik ve kontrol devreleri gibi alanlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 806mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1736 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V