E32D401LPN851TDE3U
CAP ALUM 850UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401LPN851TDE3U
E32D401LPN851TDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401LPN851TDE3U alüminyum elektrolitik kondansatördür. 850 µF kapasitans ve 400 V çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ve chassis mount tipi montajla endüstriyel cihazlara, güç kaynakları, amplifikatörler ve motor kontrol devrelerine entegre edilebilir. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi vardır. Kutuplu yapısı ile AC değil DC uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 850 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V