E32D401HPS102MC79M
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401HPS102MC79M
E32D401HPS102MC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HPS102MC79M, 1000 µF kapasitans ve 400 V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu bileşen, genel amaçlı güç uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120 Hz'de 3.99 A ve 50 kHz'de 6.0648 A ripple akım toleransı ile tasarlanmıştır. Ürün durumu itibariyle obsolete olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.0648 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V