E32D401HPN681MA92C
CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401HPN681MA92C
E32D401HPN681MA92C Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HPN681MA92C, 680µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri içeren radyal tip kutulu paket ile gelir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür sağlar. 120Hz'de 209mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve enerji dönüştürücüler gibi düşük frekanslı filtrasyonun gerekli olduğu devrelerde uygulanır. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 2.86A, 50kHz'de 4.3472A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 209mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.3472 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V