E32D401HPN391MA67U
CAP ALUM 390UF 20% 400V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D401HPN391MA67U
E32D401HPN391MA67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HPN391MA67U, 390µF kapasitanslı ve 400V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 364.1mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 50kHz'de 3.496A, 120Hz'de 2.3A ripple akımı kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanımını uygun hale getirmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 364.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.496 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V