E32D401HPN312QDE3U
CAP ALUM 3100UF 400V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D401HPN312QDE3U
E32D401HPN312QDE3U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HPN312QDE3U, 3100 µF kapasitansı ve 400V rated gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminalli paket ile sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapısı ve -10%, +30% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerde kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı güvenli ve sıkı montaj sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 400 V