E32D401HPN272MDA5M
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401HPN272MDA5M
E32D401HPN272MDA5M Hakkında
United Chemi-Con E32D401HPN272MDA5M, 2700µF kapasitansli, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımı ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. 55mOhm ESR değeri ile 120Hz'de, 8.43A düşük frekans ripple akımı ve 50kHz'de 12.8136A yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.8136 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V