E32D401HPN102MAD0M
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D401HPN102MAD0M
E32D401HPN102MAD0M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D401HPN102MAD0M, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Vida terminalli (screw terminals) şasi montaj tipi ile endüstriyel ve güç elektroniği devrelerinde yerleştirilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 4.06A ve 50 kHz'de 6.17A ripple current kapasitesi mevcuttur. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bir komponenttir. Ürün kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 142mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.1712 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V