E32D401HLS102MC79U
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401HLS102MC79U
E32D401HLS102MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HLS102MC79U, 1000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Vida terminalli şasi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerinde enerji depolama, filtre ve stabilizasyon işlevleri görmektedir. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, gücü aktarma devreleri, beslemeler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 143.3 mOhm ESR ve 50 kHz'de 6.0648 A ripple akım özellikleri ile stabiliteli çalışma garantiler.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.0648 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V