E32D401HLS102MC79M
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401HLS102MC79M
E32D401HLS102MC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HLS102MC79M, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim değeri ile güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücüleri gibi yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik sistemlerde filtreleme ve enerjinin depolanması işlevini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 120Hz'de 143.3mOhm ESR değeri ile enerji tasaruflu çalışma sağlar. 50kHz yüksek frekans ripple akımı 6.06A, 120Hz düşük frekans ripple akımı 3.99A olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.0648 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V