E32D401HLN102MC79U
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D401HLN102MC79U
E32D401HLN102MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401HLN102MC79U, 1000µF kapasitansa ve 400V dereceli voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı sistemiyle chassis monte edilir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi sunar. ESR değeri 120Hz'de 143.3mOhm olup, 50kHz'de 6.0648A ve 120Hz'de 3.99A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve depolama devreleri gibi yüksek voltaj endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.0648 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V